Zvezda dovodi fudbalera Arsenala?
Fudbaleri Crvene zvezde, Foto: Pedja Milosavljevic/STARSPORT ©

crveno-beli

Zvezda dovodi fudbalera Arsenala?

Baš ga žele

Objavljeno: 14:35h

Partizan se u prethodnom periodu nameračio da dovodi igrače iz Crne Gore, a tim putem bi mogla da krene i Crvena zvezda.

Kako saznaje crnogorski “Dan”, klub iz Ljutice Bogdana je bacio oko na Petra Ražnatovića, omladinskog reprezentativca Crne Gore i fudbalera Arsenala iz Tivta.

Radi se o najmlađem kapitenu u istoriji kluba, a navodno su pregovori u odmakloj fazi i momak rođen 2008. godine je blizu dolaska u Zvezdu.

Da pregovori sa vezistom postoje potvrdio je sam predsednik Arsenala Dejan Kandić.

- Petar Ražnatović je ubedljivo najbolji bonus igrač u ligi i prirodno je da je interesantan većim klubovima. Ns skeneru je tri od četiri kluba nekadašnje velike četvorke jugoslovenskog fudbala i istina je da su sa Crvenom zvezdom uspostavljeni kontakti. Međutim, na tu temu ne bih mogao da više govorim u ovom trenutku. Naš klub je ostvario u proteklom periodu strateška partnerstva sa Dinamom i Zvezdom pa je našim igračima uveliko osvetljen put ka balkanskim gigantima - rekao je Kandić.

Bonus video:

00:30

Puna Marakana pred meč sa Lilom

(Espreso/B92/Preneo: A.K.)


Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!
counterImg

Espreso.co.rs


Mondo inc.